HÜLYA TÜKENMEZ

2008 de emlak sektörüne başlayan Neo Gayrimenkul’ün kurucu başkanı Hülya Tükenmez; 1960 yılında doğdu. Antalya’nın ve bölgenin en eski ve güvenilir iş insanlarından biri olan Hülya Tükenmez evli ve bir çocuk annesidir.

Emlak sektöründen önce uluslararası ticaret ve inşaat firması sahibi olarak iş hayatına başladı. Türkiye’de Ege bölgesi ve Akdeniz bölgesinde konut projeleri yapımında ve uluslararası konut satışında görev aldı.

2008 itibariyle Neo Gayrimenkul’ü Neo Group çatısı altında kurduktan sonra Remax, Realty World, Tam Nokta, Turyap, Neo Homes Turkey, Neo Projeler ve Neo Akademi gibi birçok ulusal ve uluslararası konut satış ve franchise markaları ile iş birliği yaptı.


Merkez ofisi Antalya’da bulunan Neo Group, 4000 m2’ye yakın bir ofis ve çalışma ortamı ile Türkiye ve Avrupa’nın en büyük emlak ofisi olarak yurt içi ve yurt dışından alıcılara ve satıcılara hizmet vermektedir.

Kurucusu Hülya Tükenmez olan Neo Group bünyesinde 200’den fazla gayrimenkul danışmanı, 50 kişilik bir ofis destek personeli ve hukuk, finans, eğitim, teknoloji başta olmak üzere birçok uzman danışman kadrosu ile tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

“Her Evin Hikayesi Neo ile Başlar” diyerek bu yola çıkan Hülya Tükenmez tüm söylemlerinde, amacının alıcı ve satıcıların sadece para ve mal alışverişi yapmadığını; tarafların karşılıklı bir duygu transferi içinde yer aldıklarını ve Neo Group bünyesindeki tüm iş ortaklarına da bu hissiyatın farkındalığını aşılamak olduğunu ifade eder.

Emlak sektörüne hak ettiği saygıyı ve güveni kazandırmak misyonu ile hareket eden Hülya Tükenmez 2022 yılında ATSO 41. Grup Gayrimenkul Faaliyetleri Meslek Komitesinin Başkanı olarak seçildi ve günümüzde bu görevini başarıyla devam ettirmektedir.